Doprava a platba

Doprava:

Prostřednictvím společnosti DPD jako jako DPD Private

Služba DPD Private nabízí svým uživatelům zejména komfort a přehled. Sami si dle svých potřeb a možností mohou zvolit termín doručení zásilky. Její cestu Českem mohou navíc díky aplikaci DPD Kurýr (optimalizovanou i pro mobilní telefony) sledovat a aktivně ovlivňovat on-line. Naleznou v ní veškeré důležité informace jako číslo a stav zásilky, možnosti platby nebo kontakt na kurýra, který jim balíček doručí.

V průběhu mohou zákaznici změnit adresu, samotný termín nebo kontaktní osobu, která zásilku převezme. Celý proces od zabalení až k podpisu převzetí tak mají bezpečně pod kontrolou. Na doručení jsou až tři pokusy. Služba jde objednat osobně, telefonicky a samozřejmě přes pár kliknutí jednoduše on-line.


Prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky a Balík na pošty

Balík do ruky:

Vaši zásilku Vám doručí poštovní doručovatel České pošty přímo na Vaši adresu. Pokud Vás doma nezastihne, zanechá zásilku na Vaší nejbližší poště. Zásilku můžete kdykoliv sledovat pomocí webu České pošty.

Balík na poštu:

  • Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice.

  • Odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.

  • Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.

  • Avizování je nedílnou součástí služby. 


Uloženka.cz

Uloženka.cz nabízí stovky výdejních míst po celé České a Slovenské republice. Kompletní nabídku naleznete zde.

DPD_logo(red)2015                                              sys_media_1330                                            ulozenka

 

PLATBA:

Převodem na účet

Po provedení Vaší objednávky bude na uvedený email zaslán email s pokyny k platbě. Objednané zboží bude odesláno až po přičtení částky na účet společnosti Magnezko.cz - Shyby.cz Czech Workout s.r.o..


Dobírkou

Zboží bude ihned odesláno na Vaši adresu. Částku dle objednávky zaplatíte poštovnímu doručovateli, kurýru DPD nebo na jednom z výdejních míst Uloženka.cz. Pokud to daný dopravce umožňuje, jsou od nás povoleny za dobírku platby prostřednictvím platebních karet.


Platební kartou on-line skrze platební bránu GoPay

Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. 

gopay_bannery-modre img img (1) img (2) img (3) mc_vrt_opt_pos_73_2x ms_vrt_opt_pos_73_2x